حضور نرم افزار آلکا در هفتمین نمایشگاه حمل‌ و نقل و لجستیک کشور آذر ماه 1402

حضور نرم افزار آلکا در هفتمین نمایشگاه حمل‌ و نقل

معرفی نرم افزار نگهداری تعمیرات در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک

شرکت سامان با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی در پاویون شرکت‌های دانش بنیانِ هفتمین نمایشگاه حمل‌و نقل، لجستیک و صنایع وابسته حضور یافت. این نمایشگاه  از تاریخ ۲۷ تا ۲۹ آذرماه در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد، شرکت دانش‌بنیان سامان با هدف ارائه دستاوردهای نوین (نرم افزار نگهداری تعمیرات آلکا نسخه لجستیک)، در این رویداد شرکت نمود.

یکی از محصولات برجسته شرکت سامان، نرم‌افزار نگهداری و تعمیر آلکا است که در 5 نسخه اختصاصی برای صنایع مختلف توسعه یافته است. این نرم‌افزار با طراحی و توسعه نسخه اختصاصی ناوگان حمل و نقل و لجستیک در سال 1400، به بهبود فرآیندها و تلبیه نیازهای متنوع هر صنعت می‌پردازد.

خبر برگزاری نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک

ایجاد پایگاه داده منسجم از فعالیت‌های نت در سازمان ها با نرم افزار CMMS آلکا امکان‌پذیر است.

اهداف و دستاوردهای نمایشگاه

هدف شرکت سامان از حضور در این نمایشگاه، معرفی و ارتقاء نرم‌افزار نگهداری تعمیرات آلکا نسخه لجستیک بوده است. این رویداد یک فرصت مناسب برای فعالان حوزه حمل و نقل و لجستیک فراهم کرد تا قابلیت‌ها و ویژگی‌های این نرم‌افزار را به‌صورت عمیق‌تر مشاهده و ارزیابی کنند. همچنین در این نمایشگاه، حداقل ۲۲ محصول از شرکت‌های مختلف به همراه ماشین‌آلات راهسازی به نمایش گذاشته شدند و کارگاه‌های آموزشی توسط انجمن‌ها و اتحادیه‌های صنفی نیز جزء برنامه‌های این رویداد بود.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با ایجاد پل ارتباطی بین صنایع و شرکت‌های دانش بنیان، بستر مناسب جهت توسعه فناوری اطلاعات در صنایع و زیرساخت‌های کشور را فراهم نمود. شرکت سامان ضمن قدردانی از برگزاری این رویداد، از فرصت ایجاد شده جهت خلق تعاملات مثبت و تبادل اطلاعات بین اقتصاد دانش‌بنیان و نهادهای دولتی استفاده نمود. این شرکت مایل است که  امکانات و ظرفیت‌های خود را جهت تسریع در فرآیند توسعه فناوری اطلاعات در صنایع و زیرساخت‌های کشور تخصیص دهد. 

در همین راستا کارشناسان شرکت سامان با نهادهای دولتی و شرکت‌های خصوصی شرکت کننده در این رویداد، تفاهم‌نامه‌های همکاری منعقد کردند. باور داریم که این همکاری‌ها و تفاهم‌نامه‌های مشترک می‌توانند به تعمیق روابط بین بخش‌های مختلف اقتصادی و علمی کشور کمک کرده و ارتقاء سطح فناوری اطلاعات را در کلانشهرها و مناطق دورافتاده تسهیل نمایند. این اقدامات نه تنها به توسعه اقتصاد کشور کمک خواهد کرد بلکه به ایجاد فرصت‌های شغلی و افزایش کیفیت زندگی مردم نیز همراه خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *