معرفی ماژول مدیریت سرریزی و هزینه های مربوطه

مدیریت سرریزی ماشین آلات / تجهیزات شامل: نوع سرریزی، ثبت میزان سرریزی، مبلغ کل سرریزی و … به همراه قابلیت تفکیک بر اساس منبع تامین (از سازمان یا از بیرون سازمان) می‌باشد. این قابلیت از موارد مهم فرآیند نگهداری و تعمیرات محسوب می‌شود. ثبت هزینه مربوط به سرریزی ماشین آلات / تجهیزات با قابلیت گزارش گیری از این اطلاعات نقش بسیار مهمی در کنترل هزینه دستگاه ها به شمار می آید. از این رو توصیه می‌شود این اطلاعات بطور کامل در سامانه نگهداری و تعمیرات آلکا ثبت شده که دربازه زمانی دلخواه از میزان و مبلغ این سرریزی ها گزارشات متنوعی در اختیار مدیر نت سازمان قرار داده شود. ریشه یابی و جلوگیری از بروز این دست از مشکلات هدف نهایی برنامه نگهداری و تعمیرات می‌باشد، ماژول های نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا با توجه به استانداردهای نت و در راستای کاهش هزینه نگهداشت ماشین آلات و تجهیزات طراحی و پیاده سازی شده‌اند.

مدیریت سرریزی و هزینه های مربوطه

امکانات ماژول مدیریت سرریزی ها و هزینه مربوطه

افزایش بهره وری دستگاه‌ها و پرسنل در کنار کنترل هزینه‌های مصرفی از ویژگی‌های مهم نرم افزار نت آلکا می‌باشد.

کلیه ماژول‌ها و قابلیت های نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا را در صفحات سایت به تشریح یا اختصار عنوان نموده‌ایم. از بخش اخبار و اطلاعات و ویژگی های نرم افزار می‌توانید به اطلاعات بیشتری دسترسی داشته باشد.

لیست برخی از ماژول های پرکاربرد نرم افزار نت آلکا

جهت مشاهده قابلیت های هر ماژول بر روی تصویر مربوط به ماژول دلخواه کلیک نمایید. توضیحات تکمیلی در رابطه با قابلیت های هر ماژول را از کارشناسان شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان بخواهید.

دانلود فایل

لطفا برای دریافت فایل وورد یا PDF لینک دانلود، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. <br> ما به حریم خصوصی کاربران متعهد هستیم.