معرفی ماژول مدیریت کارگاه ها و هزینه کارگاه ها

در صورتی می‌توان گفت مدیریت نت سازمان جامع و استاندارد در حال انجام است که قابلیت ثبت ریز هزینه‌ها و به همراه گزارش گیری از هزینه‌های مصرفی بصورت تفکیک شده در اختیار مدیران سازمان قرار گیرد. گاها صنایع مختلف در حوزه های کاری متفاوت نیاز به تاسیس کارگاه موقت یا دائمی دارند، این کارگاه ها به منظور انجام پروژه هایی ایجاد شده که مطمئنا هزینه های جانبی متعددی برای سازمان به بار خواهند آورد. ثبت هزینه مربوط به خود کارگاه و دستورکارهای انجام شده آن از اهمیت بالایی برخوردار است. قابلیت تعریف انواع هزینه و ثبت هزینه ها بصورت کلی و جرئی در ماژول مدیریت کارگاه ها پیش بینی شده است. در بخش دستور کار این ماژول امکان ایجاد و مدیریت انوع دستور کار به همراه هزینه مربوط به هر دستور کار وجود دارد. 

امکانات و قابلیت های نرم افزار تعمیر و نگهداری با توجه به نیاز و درخواست مشتریان محترم بیشتر یا محدود خواهند شد. برخی از امکانات ماژول مدیریت کارگاه ها در نرم افزار cmms آلکا را می‌توانید در ذیل مشاهده نمایید.

ثبت اطلاعات مربوط به کارگاه ها گزارشات نموداری و آماری مستندی از عملکرد کارگاه ها و میزان بازدهی هر کارگاه به مدیران سازمان ارائه می‌کند.

مدیریت کارگاه ها و هزینه کارگاه ها

امکانات ماژول مدیریت کارگاه ها و هزینه کارگاه ها

افزایش بهره وری دستگاه‌ها و پرسنل در کنار کنترل هزینه‌های مصرفی از ویژگی‌های مهم نرم افزار نت آلکا می‌باشد.

لیست برخی از ماژول های پرکاربرد نرم افزار نت آلکا

جهت مشاهده قابلیت های هر ماژول بر روی تصویر مربوط به ماژول دلخواه کلیک نمایید. توضیحات تکمیلی در رابطه با قابلیت های هر ماژول را از کارشناسان شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان بخواهید.

دانلود فایل

لطفا برای دریافت فایل وورد یا PDF لینک دانلود، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. <br> ما به حریم خصوصی کاربران متعهد هستیم.