نظر مشتریان نرم افزار نت آلکا

 نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا در حال حاضر در بیش از ۲۰۰ شرکت خصوصی، ارگان دولتی و زیرساخت‌های کشور به بهره‌برداری رسیده است. افزایش بهره‌وری تجهیزات و بهینه‌سازی نیروی انسانی از مهمترین اهداف واحدهای تولیدی است. نرم افزار CMMS آلکا به عنوان یکی از ابزارهای تاثیرگذار در دستیابی به این اهداف شناخته می‌شود.

اعلام رضایت برخی از مشتریان این نرم افزار، نشان‌دهنده موفقیت و کارآمدی آن در بهبود عملکرد و نگهداری تجهیزات است. تجارب مثبت مشتریان نت آلکا نشان‌دهنده این است که این نرم افزار توانسته است به طور موثر در بهبود کارایی و کاهش هزینه‌ها مؤثر باشد.

با توجه به تعداد بالای مشتریان نرم افزار آلکا در صنایع مختلف، به عنوان یک ابزار جامع و قدرتمند در مدیریت و نظارت بر تجهیزات مورد استفاده قرار گرفته و به ادارات و شرکت‌ها کمک کرده است تا فرآیندهای تعمیراتی خود را بهبود بخشند و به بهره‌وری بیشتری دست یابند.

 
رضایت مندی شرکت دامداران از نرم افزار نت آلکا
شرکت دامداران

صنایع لبنی تین دامداران

با سلام و احترام، بدین وسیله ضمن تقدیر و تشکر مراتب رضایتمندی و قدردانی از عملکرد نرم افزار تعمیر و نگهداری آلکا و خدمات پشتیبانی این نرم افزار را اعلام می‌دارم. امید است ارتباط مفید و موثر که از سال ۱۳۹۳ ایجاد شده با قوت و کیفیت مطلوب طرفین پا برجا باقی بماند.

میر اسلام تیموری
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی تین

رضایت مندی شهرداری شهاهین شهر از نرم افزار نت آلکا
شهرداری شاهین شهر اصفهان

شهرداری شاهین شهر اصفهان

احتراما درخصوص اظهار رضایت‌مندی شرکت سازه‌های اطلاعاتی و ارتباطی سامان به آگاهی می‌رساند، پس از خرید، نصب و راه‌اندازی نرم افزار جامع مدیریت تعمیر و نگهداری ماشین آلات (آلکا) و همچنین پشتیبانی صورت گرفته از زمان نصب تا کنون، رضایت‌مندی از خدمات مذکور حاصل گردیده است.  امید است با توجه به اهداف مورد نظر این شهرداری در پیاده‌سازی  فرآیندهای چرخه بهبود همکاری فی مابین ادامه یابد.
حیدر صادق کلی
معاون اجرایی و خدمات شهری
رضایت مندی شرکت میلاد بار دشتستان از نرم افزار نت آلکا
شرکت حمل و نقل میلاد بار دشتستان

شرکت حمل و نقل میلاد بار دشتستان

ضمن آرزوی توفیق روز افزون، بدین وسیله مراتب رضایت خود را از نرم افزار نگهداری تعمیر آلکا، همچنین زحمات و خدمات ارائه شده توسط تیم پشتیبانی آن شرکت در ارائه دانش روز و خدمات نوآورانه اعلام داشته.

امید مشایخی فرد
مدیر عامل شرکت حمل و نقل میلاد بار دشتستان

رضایتمندی شرکت بسیم گوشت از نرم افزار آلکا
کشتارگاه بسیم گوشت

شرکت فرآورده‌های گوشتی بسیم گوشت

همانطور که مستحضر هستید، شرکت بسیم گوشت از نرم افزار تعمیرات و نگهداری آن شرکت محترم بهره برداری می‌کند. از سال ۱۳۹۸ پس از بهره‌برداری، از همکاری موثر واحد پشتیبانی آن شرکت قدردانی و مراتب رضایت‌مندی شرکت بسیم گوشت اعلام می‌گردد.

حسین مرادی
مدیر عامل شرکت بسیم گوشت

رضایتمندی شرکت ساختمانی فروزنده از نرم افزار آلکا
شرکت فروزنده

شرکت ساختمانی فروزنده

احتراما عطف به قرارداد فی مابین در خصوص نصب و راه‌اندازی نرم افزار مدیریت تجهیزات و ماشین آلات (آلکا) در این شرکت، بدینوسیله رضایت‌مندی این شرکت از نحوه ارائه خدمات پشتیبانی شرکت سامان را اعلام داشته و برایتان آرزوی توفیق روز افزون می‌نمایم.

اصغر قربان چنگی
مدیر عامل شرکت ساختمانی فروزنده

رضایتمندی شرکت ساختمانی زرین دشت از نرم افزار آلکا
شرکت زرین دشت

شرکت ساختمانی زرین دشت

احتراما ضمن تشکر از زحمات پرسنل محترم آن شرکت، جهت طراحی و پشتیبانی از نرم افزار جامع مدیریت تجهیزات و ماشین آلات آلکا بدینوسیله مراتب قدردانی و رضایت کامل از این نرم افزار را اعلام می‌دارد. انشالله در همه امور موفق و پیروز باشید.

ارائه خدمات نرم افزاری به شرکت شما، مایه افتخار و سرافرازی ما خواهد بود.

افتخار همکاری با شرکت‌های مختلف در صنایع گوناگون را داریم، به دلیل محدودیت حجم داده از قرار دادن لوگوی تمامی مشتریان محترم معذوریم.

دانلود نرم افزار CMMS

برای دانلود و بررسی امکانات و قابلیت های نرم افزار نگهداری و تعمیرات تجهیزات و یا نرم افزار نگهداری ماشین الات متحرک از طریق درخواست دمو اقدام فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار نگهداری ماشین آلات یا در صورت بروز هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

فرم ها و چک لیست های نگهداری و تعمیرات را رایگان دانلود نمایید.