ماژول ارتباط سایر نرم افزار ها

یکی از پیش نیازهای هر نرم افزار CMMS انعطاف پذیری بالا در سازمان‌ها است، بخش نت در سازمان بایستی بطور مداوم با سایر بخش ها در ارتباط باشد. بخش‌های تولیدی، انبار، منابع انسانی، حساب داری و …. زمانی که از نرم افزار جامع مدیریت نگهداری و تعمیرات صحبت می‌شود باید قابلیت ایجاد ارتباط با سایر نرم افزار ها نیز در قالب آن پیش‌بینی شده باشد. نرم افزار نت آلکا این قابلیت را دارد و در اختیار سازمان ها قرار می‌دهد. مدیران اغلب در سازمان‌ها درخواست سینک (همگام سازی) نرم افزارهای حسابداری را با نرم افزار CMMS  دارند، از این رو شرکت سامان با بیشتر نرم افزارهای معتبر حسابداری در کشور ارتباط دارد. این ارتباط افزایش سرعت انتقال اطلاعات را امکان پذیر کرده است.

جهت آشنایی بیشتر با مزایای این ماژول و ماژول های نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات با ما تماس بگیرید.

همگام سازی داده ها

نرم افزار CMMS آلکا تاکنون با بیشتر نرم افزارهای معتبر حسابداری و انبارداری و CRM ارتباط برقرار نموده و از این جهت اطمینان خاطر داریم که درصورت همکاری شرکت‌های نرم افزار و ارائه وب سرویس، می‌توانیم با نرم افزارهای مورد نیاز سینک شویم. اطلاع از لیست شرکت هایی که همگام سازی موفق و پایداری با نرم افزار آلکا برقرار کرده‌اند از طریق تکمیل فرم دمو امکان پذیر می‌باشد.

برقراری این ارتباط و ثبت لحظه این داده های در هر دو نرم افزار به میزان قابل توجهی حجم کاری در سازمان را کاهش می‌دهد، و مدیران قادر خواهند بود از نیروی انسانی در جهت اهداف کلان سازمان استفاده نمایند.

برخی از امکانات ماژول ارتباط سایر نرم افزارها

با عنایت به این نکته که نرم افزار آلکا CMMS دارای نسخ گوناگونی برای صنایع مخلتف است، این امکان وجود دارد که قابلیت‌های ماژول ها در هر نسخه متفاوت باشد.از این رو توصیه می‌شود اطلاعات دقیق و تکمیلی را از طریق ارتباط با مشاوران شرکت سامان دریافت نمایید.

کاهش اتلاف زمان و افزایش بهره‌وری پرسنل از مزایای نرم‌افزار آلکا است، دموی نرم افزار نت آلکا را به رایگان دریافت نمایید. 

لیست برخی از ماژول های پرکاربرد نرم افزار نت آلکا

جهت مشاهده قابلیت های هر ماژول بر روی تصویر مربوط به ماژول دلخواه کلیک نمایید. توضیحات تکمیلی در رابطه با قابلیت های هر ماژول را از کارشناسان شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان بخواهید.

دانلود فایل

لطفا برای دریافت فایل وورد یا PDF لینک دانلود، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. <br> ما به حریم خصوصی کاربران متعهد هستیم.