ماژول ارتباط سایر نرم افزار ها

یکی از پیش نیازهای نرم افزار CMMS انعطاف پذیری بالا می‌باشد. بخش نت در سازمان بایستی بطور مداوم با سایر بخش های سازمان در ارتباط باشد. بخش های تولیدی، انبار، منابع انسانی، حساب داری و … از جمله بخش هایی هستند که نرم افزار نت با آن‌ها در ارتباط می‌باشد. زمانی که از نرم افزار جامع مدیریت نگهداری و تعمیرات صحبت می‌شود باید قابلیت ایجاد ارتباط با سایر نرم افزار ها نیز در قالب نرم افزار پیش‌بینی شده باشد. نرم افزار نت آلکا این قابلیت را دارا بوده و در اختیار سازمان ها قرار می‌دهد. یکی نرم افزار هایی که در غالب سازمان ها درخواست شده با نرم افزار CMMS سینک (همگام سازی) شود، نرم افزار حسابداری می‌باشد. 

جهت آشنایی بیشتر با مزایای این ماژول و ماژول های نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات با ما تماس بگیرید.

نرم افزار CMMS آلکا تاکنون با بیشتر نرم افزار های معتبر حسابداری و انبارداری و CRM ارتباط برقرار نموده و از این جهت اطمینان خاطر داریم که درصورت همکاری شرکت های نرم افزار و ارائه وب سرویس، می‌توانیم با نرم افزارهای مورد نیاز سینک شویم. اطلاع از لیست شرکت هایی که همگام سازی موفق و پایداری با نرم افزار آلکا برقرار کرده‌اند از طریق تکمیل فرم دمو امکان پذیر می‌باشد.

برقراری این ارتباط و ثبت لحظه این داده های در هر دو نرم افزار به میزان قابل توجهی حجم کاری در سازمان را کاهش می‌دهد، و مدیران قادر خواهند بود از نیروی انسانی در جهت اهداف کلان سازمان استفاده نمایند.

همگام سازی داده ها

نرم افزار نت آلکا به افزایش بازدهی پرسنل و مدیریت زمان کمک می‌کند، دموی نرم افزار نت آلکا را به رایگان دریافت نمایید.

برخی از امکانات ماژول ارتباط سایر نرم افزار ها

با عنایت به این نکته که نرم افزار آلکا CMMS دارای نسخ متفاوتی برای صنایع مخلتف می‌باشد، این امکان وجود دارد که قابلیت‌های ماژول ها در هر نسخه متفاوت باشد.از این رو توصیه می‌شود اطلاعات دقیق و تکمیلی را از طریق ارتباط با مشاوران شرکت سامان دریافت نمایید.

لیست برخی از ماژول های پرکاربرد نرم افزار نت آلکا

جهت مشاهده قابلیت های هر ماژول بر روی تصویر مربوط به ماژول دلخواه کلیک نمایید. توضیحات تکمیلی در رابطه با قابلیت های هر ماژول را از کارشناسان شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان بخواهید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

دانلود فایل

لطفا برای دریافت فایل وورد یا PDF لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید