ماژول مدیریت ورود و خروج ماشین آلات

 نرم افزار نت بایستی قابلیت کنترل ورود و خروج ماشین آلات در جهت مدیریت همه جانبه نگهداری و تعمیرات سازمان را دارا باشد. دغدغه کنترل تردد ماشین آلات در حوزه های پخش، حمل و نقل و .. وجود دارد، از آنجا که با حوزه های کاری مختلف همکاری داشته‌ایم، نیاز به کنترل تردد ماشین آلات در برخی از حوزه بسیار پررنگ است. بخش مدیریت ورود و خروج ماشین آلات به منظور کنترل تردد طراحی و ارائه گردید، ثبت خروج ماشین آلات شامل کارکرد زمان خروج، محل استقرار مبدا و مقصد، مسیر و … ، ثبت ورود ماشین آلات شامل کارکرد زمان ورود و … و ارائه گزارشات از ورود و خروج و سایر وجه های مورد نیاز مدیریت از جمله قابلیت هایاین ماژول می‌باشد. جهت آشنایی بیشتر با کارایی این بخش و سایر ماژول های نرم افزار نت آلکا لطفا فرم درخواست دموی نرم افزار cmms آلکا را تکمیل نمایید.

مدیریت ورود و خروج ماشین آلات

امکانات ماژول مدیریت ورود و خروج ماشین آلات

با عنایت به این نکته که نرم افزار آلکا CMMS دارای نسخ متفاوتی برای صنایع مخلتف می‌باشد، این امکان وجود دارد که قابلیت‌های ماژول ها در هر نسخه متفاوت باشد.از این رو توصیه می‌شود اطلاعات دقیق و تکمیلی را از طریق ارتباط با مشاوران شرکت سامان دریافت نمایید.

نسخه تخصصی مدیریت نت ناوگان خودروئی را به رایگان دریافت، بررسی و مشاهده نمایید.

لیست برخی از ماژول های پرکاربرد نرم افزار جامع نگهداری و تعمیرات

جهت مشاهده قابلیت های هر ماژول بر روی تصویر مربوط به ماژول دلخواه کلیک نمایید. توضیحات تکمیلی در رابطه با قابلیت های هر ماژول را از کارشناسان شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان بخواهید.

دانلود فایل

لطفا برای دریافت فایل وورد یا PDF لینک دانلود، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. <br> ما به حریم خصوصی کاربران متعهد هستیم.