دانلود چک لیست تعمیر و نگهداری

نمونه فرم چک لیست نگهداری و تعمیرات

تعمیر نگهداری تجهیزات، تاسیسات، ساختمان‌ها، اماکن و ماشین آلات طبق استاندارد شامل یک برنامه سرویس دوره ای و یک برنامه بازدید دوره ای می‌باشد. این برنامه ها بایستی به طور منظم در دستور کار تکنسین ها باشد که کارایی دستگاه ها کاهش پیدا نکند. مستلزم این امر استفاده از چک لیست های مختص هر تجهیز یا دستگاه می‌باشد، هر تجهیز با توجه نوع عملکرد از زوایای مختلفی باید مورد بررسی قرار گیرد. در این بخش چند نمونه فرم چک لیست نگهداری و تعمیرات مختلف را قرار داده‌ایم جهت دانلود رایگان هر چک لیست بر روی دکمه دانلود رایگان کلیک نمایید.

چک لیست کالیبراسیون تجهیزات

چک لیست نگهداری و تعمیرات پیش بینانه

چک لیست کنترل ماهانه دستگاه

چک ليست تحويل دهي تجهیزات به خط تولید 

چك ليست اقدامات APQP 

چك ليست بازديد ماشين آلات 

نمونه چک لیست pm روزانه هفتگی 

چك ليست كنترل شابلون های توليدی

چك ليست كنترلي بارگيري و حمل قطعات داخلی

چك ليست نگهداری و تعمیر تجهیزات

فرم های موردنیاز برای نگهداری و تعمیرات را از همین جا دانلود نمایید .

دانلود نمونه چک لیست PM روزانه هفتگی

اصولا چک لیست ها را به روش های زیر تنظیم می‌کنند: 

برخی از شرکت ها به دلیل قدیمی بودن تجهیزات و ماشین آلات با تکیه بر تجربه تعمیرکاران لیست مواردی که باید بطور منظم بازرسی و یا تعمیر و تعویض شوندرا استخراج می‌کنند. بر اساس موارد ثبت شده چک لیست تجهیزات و ماشین آلات را تنظیم و بر اساس این چک لیست تعمیر و نگهداری و بازدید انجام می‌شود.

اگر بخواهیم بصورت اصولی و با استانداردهای روز از تجهیزات و ماشین آلات حفاظت نماییم، اولین قدم استفاده از کاتالوگ خود تجهیز یا ماشین است، این کاتالوگ شامل دستورالعمل های تعمیر و نگهداری، برنامه بازدید دوره ای، دستورالعمل اجرایی و ایمنی استفاده از دستگاه می‌باشد. 

در قدم بعدی با بهره گیری از دانش کارشناسان فعال حوزه نت و مشاوران این بخش برنامه ویژه نگهداری و تعمیرات هر دستگاه تدوین و پیاده سازی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.