نصب و راه اندازی سامانه نگهداری و تعمیرات در شرکت دیجی کالا

نت تجهیزات شرکت دیجی کالا

نصب سامانه نگهداری و تعمیرات آلکا در شرکت دیجیکالا

سامانه نگهداری و تعمیرات cmms آلکا در شرکت دیجی کالا نصب و راه اندازی گردید. اردیبهشت ماه سال 1399 با توجه به درخواست شرکت بزرگ دیجی کالا جهت مدیریت نگهداری و تعمیرات ناوگان خودروئی و اعلام نیاز بر اساس چارت سازمانی آن شرکت اقدام به نصب اولیه نرم افزار نت آلکا نموده‌ایم. نرم افزار جامع آلکا در مدیریت نت تمام استانداردهای جهانی را مطابق با نیاز صنایع کشور پوشش می‌دهد. اما به دلیل وسعت گسترده فعالیت های شرکت دیجی کالا در سطح کلان شهر تهران و نیازهای منحصر به فردشان، که می‌بایست در قالب نرم افزار نت پیاده سازی گردد پروسه راه اندازی کامل نرم افزار نت بیش از یک سال به طول انجامید. به این ترتیب شرکت دیجی کالا نیز در لیست مشتریان نرم افزار cmms  آلکا جای گرفت. 

حساسیت بالا و تنوع بسیار زیاد فعالیت ها سبب شد که تیم برنامه نویسی نرم افزار cmms آلکا بیش از یک سال در جهت سفارش سازی و اعمال تغییرات درخواستی شرکت دیجی کالا تمرکز نمایید. خوشبختانه با همت و همکاری مستمر بین کارشناسان شرکت سامان (نرم افزار cmms آلکا) و کارشناسان شرکت دیجی کالا دغدغه های اساسی مدیران و اپراتورها رفع و در نرم افزار پیش بینی شد و نسخه مربوط به مدیریت نت ناوگان خودروئی نرم افزار آلکا هم اکنون در اختیار این شرکت می‌باشد. 

شرکت دیجی‌کالا

حساسیت بالا و تنوع بسیار زیاد فعالیت ها سبب شد که تیم برنامه نویسی نرم افزار cmms آلکا بیش از یک سال در جهت سفارش سازی و اعمال تغییرات درخواستی شرکت دیجی کالا تمرکز نمایید. خوشبختانه با همت و همکاری مستمر بین کارشناسان شرکت سامان (نرم افزار cmms آلکا) و کارشناسان شرکت دیجی کالا دغدغه های اساسی مدیران و اپراتورها رفع و در نرم افزار پیش بینی شد. 

تعمیر و نگهداری ناوگان خودرو دیجی کالا

مدیریت نت تجهیزات ثابت شرکت دیجی کالا

نصب موفقیت آمیز نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا در بخش حمل و نقل و لجستیک شرکت دیجی کالا و باتوجه به جلب رضایت مدیر ماشین آلات، مدیران ارشد آن شرکت درخواست نصب و راه اندازی سامانه نگهداری و تعمیرات آلکا را در بخش مربوط واحد تجهیزات را نیز اعلام کردند. پس از بررسی جوانب امر به این نتیجه رسیدیم که طرفین با توجه به همکاری قبلی توانایی اجرا و راه اندازی این فاز را نیز دارا می‌باشند. در این فاز نسخه مربوط  به مدیریت نگهداری و تعمیرات تجهیزات ثابت جهت مدیریت بهینه تجهیزات این شرکت پیشنهاد شد و پس موافقت مدیران شرکت دیجی کالا،  فاز تجهیزات ثابت نیز با پوشش کامل نیازهای مدیران و تکنسین های شرکت دیجی کالا پیاده سازی و راه اندازی گردید.
 
از نقاط قوت نرم افزار نت آلکا می‌توان به این نکته اشاره نمود که این نرم افزار به پشتوانه تیم برنامه نویسی با تجربه در حوزه نت قابلیت سفارش سازی بر اساس چارت های سازمانی را دارا می‌باشد. در این مسیر افتخار همکاری با شرکت های بزرگی همچون دیجی کالا را در کارنامه خود دارم.

لینک‌های مرتبط با نرم افزار cmms آلکا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *