حضور نرم افزار آلکا در هشتمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی آذر ماه 1402

حضور نرم افزار آلکا در هشتمین نمایشگاه معدن

معرفی نرم افزار CMMS آلکا در هشتمین نمایشگاه تخصصی معدن، صنایع معدنی ماشن آلات و تجهیزات وابسته 

هشتمین نمایشگاه تخصصی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در شهر یزد “پایتخت معدن ایران” برگزار شد. این رویداد تخصصی از تاریخ 28 آذر ماه تا 1 دی ماه 1402 با هدف ایجاد بستر جهت همفکری، تعامل و رشد بین فعالان این بخش، بخش خصوصی، مسئولین و نهادهای مرتبط برگزار گردید. اهمیت معادن و صنایع معدنی در کشور به ویژه در شهر یزد در توسعه کشور غیر قابل انکار است، محدودیت های این صنعت بخش‌های مختلفی را شامل می‌شود که یکی از راه حل های برطرف نمودن این محدودیت ها برگزاری نمایشگاه تخصصی متعدد در کشور است. برخی ازمحدودیت‌های این صنعت شامل: نبود تکنولوژی به روز و پیش نیازهای استفاده از آن، کمبود نیروی انسانی متخصص و قوانین اعمال شده از طرف برخی ارگان‌های دولتی مانند محیط زیست و منابع طبیعی هستند.  خوشبختانه شرکت سازه‌های اطلاعاتی و ارتباطی سامان با ارائه نرم افزار نگهداری تعمیرات توانسته بخشی از نیاز به تکنولوژی موردنیاز معادن را برطرف نماید. 

بیشتر بخوانید: نرم افزار نگهداری تعمیرات آلکا نسخه معادن

ایجاد پایگاه داده منسجم از فعالیت‌های نت در سازمان ها با نرم افزار CMMS آلکا امکان‌پذیر است.

نرم افزار نگهداری تعمیرات نسخه معادن

نرم افزار cmms آلکا از سال 1386 در صنایع مختلف کشور مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، کارشناسان این نرم افزار با تلفیق تجربه 16 ساله خود و دانش به روز دنیا در بخش نگهداری  تعمیرات و برنامه نویسی همواره در تلاش هستند که نیازهای هر صنعت به نحو احسنت برطرف نمایند. نرم افزار نگهداری تعمیرات آلکا در 5 نسخه تخصصی، که یکی از این نسخ نرم افزار تخصصی معادن است؛ ارائه می‌شود. نسخه معادن نرم افزار آلکا پس از تجزیه تحلیل نیاز بیش از 10 معدن طراحی و توسعه یافته است، که می‌توان گفت این نرم افزار در حال حاضر یکی از جامع‌ترین نرم افزارهای نگهداری تعمیرات موجود در سطح کشور می‌باشد.

________________________

اهداف و دستاوردهای نمایشگاه تخصصی معادن در شهر یزد

شرکت سامان با حضور در نمایشگاه تخصصی معادن در شهر یزد، هدف‌های مختلفی را دنبال کرد و دستاوردهای مهمی را به دست آورد. اولین هدف این شرکت، معرفی بهترین و جدیدترین قابلیت‌ها و امکانات نسخه معادنِ نرم افزار آلکا بود. این رویداد به عنوان یک پل ارتباطی بین تولیدکننده نرم افزار و کاربران مختلف در حوزه معادن عمل کرد و این شرکت توانست از این فرصت برای معرفی جزئیات دقیق و کاربردی نرم افزار خود استفاده کند.

یکی از دستاوردهای مهم شرکت سامان در این نمایشگاه، جلب توجه مخاطبان مختلف و ایجاد ارتباط مستقیم با آنها بود. این ارتباط نه تنها به ارتقاء شناخت مخاطبان از نرم افزار cmms آلکا کمک کرد، بلکه امکان طرح سوالات و درخواست‌های مشتریان به صورت مستقیم فراهم شد. این تعامل فعال با مخاطبان به شرکت اجازه داد تا اصلاحات لازم را در نرم افزار خود اعمال کند.

علاوه بر این، شرکت در این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارتقاء شناخت عمومی از مزایای استفاده از نرم افزار cmms در صنعت معادن فراهم کرد. با ارائه مطالب آموزشی و مشاوره‌های فنی، شرکت سامان به دیگر شرکت‌ها و تولیدکنندگان امکان پیشرفت و بهینه‌سازی فرآیندهای خود را ارائه داد.

در کل، حضور شرکت سامان در نمایشگاه تخصصی معادن در شهر یزد، باعث ارتقاء شناخت از نرم افزار آلکا و جلب رضایت مشتریان و همچنین برقراری ارتباطات مثبت با صنعت معدن شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *