نرم افزار تعمیر و نگهداری تجهیزات

نرم افزار CMMS آلکا نسخه تجهیزات خط تولید

نگهداری و تعمیرات در حوزه صنایع تولیدی و خطوط تولید از اهمیت بالایی برخودار است، نگهداشت دارایی در درجه بالا، افزایش طول عمر تجهیزات ثابت، پیشگیری از توقف خط تولید از جمله مهمترین فاکتورها در تعمیر و نگهداری خط تولید می‌باشند. چالش‌های متفاوت در تعمیر و نگهداری خط تولید و اعلام نیاز مشتریان محترم سبب شد سامانه نگهداری و تعمیرات را در نسخه اختصاصی تجهیزات ثابت کارخانجات ارائه دهیم. تفاوت پایه ای نگهداری و تعمیرات ماشین آلات با تجهیزات باعث شد در بخش های مختلف نرم افزار تغییرات اعمال شود. این تغییرات همسو با دغدغه های اصلی بخش نت در مدیریت خط تولید ایجاد می‌شوند. ادغام تجربه و دانش تیم برنامه نویسی نرم افزار با چارت ها و استانداردهای درخواستی مشتریان منجر به ایجاد یک نرم افزار تعمیر و نگهداری تجهیزات ثابت خط تولید شده است. در ادامه با قابلیت های این نسخه از نرم افزار cmms آلکا بیشتر آشنا شوید.

نرم افزار نگهداری و تعمیرات تجهیزات

امکانات نرم افزار تعمیر و نگهداری تجهیزات آلکا

عمده تفاوت نگهداری و تعمیرات تجهیزات خط تولید با ماشین آلات متحرک در بخش نگهداری و تعمیرات بر اساس وضعیت (Condition Based Maintenance) خلاصه می‌شود. بازدید مداوم از قطعات و تجهیزات در خط تولید و ثبت استاندارد های کمی و کیفی از وضعیت قطعات و تجهیزات منجربه مدیریت بهینه و بهره‌مندی حداکثری از تجهیزات خواهد شدو ضمن اینکه بازدیدهای استاندارد تعریف شده از بروز خرابی پیش بینی نشده (Emergency Maintanane) نیز جلوگیری خواهند کرد. برنامه ریزی این بازدیدها، انجام به موقع و همچنین ثبت  اطلاعات درخواستی توسط کاربران  همگی عوامل مهم و تاثیر گذار در تداوم تولید و جلوگیری از توقف تجهیز محسوب می‌شوند. با توجه به تنوع و گستردگی فعالیت های نت در خطوط تولید، نرم افزار cmms آلکا یک قدم پارا فراتر نهاده است و در حوزه تجهیزات خط ثابت نیزبا تفکیک هر صنعت توانسته نیازهای منحصر به فرد صنایع مختلف را برآورده نماید.

یکی از حوزه هایی که نگهداری و تعمیرات تجهیزات آن حساسیت بالایی دارد تجهیزات مربوط به آب شیرین کن ها می‌باشد، که نرم افزار نت آلکا مطابق با نیاز و درخواست شرکت های مختلف سفارش سازی شده است و در حال بهره برداری می‌باشد. هر انتخاب بهترین نرم افزار cmms مستلزم گردآوری اطلاعات از ماژول ها و بخش های مختلف یک نرم افزار نت می‌باشد. در این قسمت برخی از امکانات نسخه مدیریت نت خط تولید کارخانجات را مطالعه نمایید:

دریافت نسخه تجهیزات خط تولید نرم افزار cmms آلکا که با توجه به نیاز ویژه کارخانجات کشور  طراحی شده است.

برخی از شرکت‌های بهره‌بردار از نرم افزار تعمیر و نگهداری تجهیزات آلکا 

لیست مشتریان نرم افزار آلکا را در صفحه مشتریان نرم افزار CMMS مشاهده نمایید.

ایجاد تغییرات و سفارش سازی بر اساس خواسته مشتریان درحوزه نگهداری و تعمیرات باعث پوشش حداکثری دغدغه تکنسین ها و اپراتورها خواهد شد. تنوع تجهیزات و حساسیت بخش های مختلف هر تجهیز منجر به ایجاد تنوع بسیار بالایی در فعالیت های نت در هر خط تولید شده است. پوشش حداکثری کارها و فعالیت های نت در تعمیر و نگهداری تجهیزات ثابت از جمله اهداف اصلی نرم افزار cmms می‌باشد.

نرم افزار تعمیر و نگهداری تجهیزات

نسخه های نرم افزار CMMS ویژه صنایع مختلف

نرم افزار نگهداری و تعمیرات شهرداری ها 

نرم افزار نگهداری و تعمیرات شرکتهای کشت و صنعت 

نسخه ویژه استاندارد نرم افزار CMMS

نرم افزار نگهداری و تعمیرات معادن 

نرم افزار نگهداری و تعمیرات ناوگان خودروئی و شرکت های پخش 

نسخه پرو نرم افزار CMMS

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *